Комплекс засобів №9
Комплекс засобів №9Комплекс засобів №9

Комплекс засобів №9


445 грн/ mini
minimaxi В наявності

- +
В комплекс "MINI" входить: - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50 мл); - тонік для обличчя "Вітамін С" (60 мл); - крем для обличчя "Волошка та шовк" (50 мл). В комплекс "MAXI" входить: - пінка для вмивання для нормального та сухого типу шкіри (150 мл); - олійка гідрофільна "Свіжа шкіра" для нормального типу шкіри (50 мл); - тонік для обличчя "Вітамін С" (60 мл); - крем для обличчя "Волошка та шовк" (50 мл); - крем для обличчя "Арніка та молочні протеїни" (50 мл); - убтан для обличчя "Трави" (50 г).

!! Ми гарантуємо результат лише у разі неухильного виконання наведених нижче інструкцій !!

(з Вами обов'язково зв'яжеться косметолог після оформлення замовлення)

1 етап - ОЧИЩЕННЯ

Очищення необхідно проводити: 
  • Зранку не менш ніж за 25 хв до виходу на вулицю. 
  • Ввечері не менш ніж за 50 хв. до сну !! 

Для м'якого та делікатного очищення шкіри- Вам необхідно проводити його за допомогою гідрофільної олійки для нормального типу шкіри. Ця олійка не лише м'яко очистить Вашу шкіру від забруднень та макіяжу, але й допоможе шкірі відновити водно-ліпідний баланс. Також ця олійка унікальна тим, що вона здатна знімати навіть водостійкий макіяж.

Або ж можете обрати для очищення - пінку для нормального типу шкіри. Вона м'яко очистить шкіру обличчя, не пошкоджуючи її.

2 етап - ТОНІЗУВАННЯ 

(необхідно проводити відразу після очищення)

Тонізування потрібне для того, щоб підготувати шкіру для ефективної дії крему. Тільки після правильного очищення та тонізації діючі речовини крему спрацюють правильно.
Використовуйте тонік "Вітамін С". Цей тонік дбайливо протоніує та наситить шкіру необхідними вітамінами.


3 етап - ЖИВЛЕННЯ та ЗВОЛОЖЕННЯ 

(необхідно проводити відразу після тонізування)

Для того, щоб Ваша шкіра залишалась свіжою та пружною -> використовуйте крем "Волошка та шовк". Цей засіб допоможе зберегти вологу в клітинах шкіри та захистить шкіру від забрудненого навколишнього середовища. 

Для нічного живлення клітин шкіри-> використовуйте крем "Арніка та молочні протеїни". Цей крем прекрасно живить та зволожує шкіру, необхідний для профілактики зморшок, а також покращує пружність та еластичність шкіри.

Якщо усе зробити у відповідності до цієї інструкції - ціль буде досягнуто неодмінно!

Написати відгук
Відгуки про товар (4)
Написати відгук


Написати відгук
Дякуємо за ваш відгук!
Він буде опублікований після перевірки адміністратором.